Tilta MB-T15 Tiltaing 4 x 5,65 Mini Mat Box

5.000,00

Tilta MB-T15 Tiltaing 4 x 5,65 Mini Mat Box

 

Fiyatlar Günlük Ücretidir.

Açıklama

  • Mini mat kutu, DSLR ve aynasız kameralar kullanan film yapımcıları için hafif ve uygun fiyatlı bir çözümdür. Mini mat kutu sadece 140 g ağırlığındadır. Objektifiniz için ek koruma sağlar ve birlikte verilen üst Fransız bayrağı ile ışık yansımalarını önlemeye yardımcı olabilir.
  • 1/4 “-20 ve 3/8” -16 vida deliği ve soğuk ayakkabı tutucuları, küçük LED lambalar veya mikrofonlar gibi çeşitli aksesuarlar için farklı sabitleme noktaları sunar. Kit ayrıca mat kutunun alt tarafına takılan ve mat kutusunun ağırlığını destekleyen ve lens stabilitesini sağlamak için objektifi yerinde sabitlemek için bir imkan sunan 15 mm çubuk adaptörü içerir (ön elemanlı objektifleri desteklemez) teleskopları içerir.
  • Bu mat kutunun ek avantajı iki filtre seçeneğidir. Mat kutusunun ön tarafı 4 × 5,65 olan her standart filtre için yer sunar. Ayrıca vida filtreleri, her adaptör halkası çapına karşılık gelen iç dişli üzerinden birlikte verilen adaptör halkalarına takılabilir. Bu adaptör halkası önce objektifinize sabitlenir ve ardından mat kutu adaptör halkasına sabitlenir.
  • Kit mini mat kutu, üst Fransız bayrağı, 15 mm tek çubuk tutucu ve dört lens adaptörü halkası (82 mm, 77 mm, 67 mm ve 72 mm) içerir. Standart olmayan boyutlarda (52 mm, 55 mm, 58 mm, 62 mm, 85 mm) ek adaptör halkaları ayrı olarak satın alınmalıdır.
  • Bu mat kutu ile 87 mm’den fazla objektif çapı kullanılamaz. Objektif halkası adaptörünü kullanmadığınızda, bu mat kutu maks. 87 mm objektiflerle kullanılabilir. Objektif halkası adaptörünü kullanırsanız, bu mat kutu maksimum 85 mm objektiflerle çalışır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tilta MB-T15 Tiltaing 4 x 5,65 Mini Mat Box” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir