ZHIYUN Smooth 4 Gimble

2.000,00

ZHIYUN Smooth 4 Gimble

 

Fiyatlar Günlük Ücretidir.

Açıklama

  • Mobil Film Yapımcıları İçin Doğdu: Zhiyun Smooth 4, cep telefonunuzu profesyonel bir film yapım makinesine dönüştürerek telefonunuzla şık ve akıcı çekimler yapmanıza yardımcı olur. Entegre kontrol panelinin tasarımı, ekrana dokunma ihtiyacını en aza indirerek kullanıcıların düğmelerle hem sabitleyiciyi hem de bağlı telefonu doğrudan kontrol etmesine izin verir.
  • Netlik Değiştirme ve Yakınlaştırma Kontrolü: Daha profesyonel ve hassas el çarkı, Smooth 4’te size eşsiz bir çalışma deneyimi sunuyor. Yapmak istediğiniz çekime göre tek bir dokunuşla kameranızı yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz. FN düğmesine basıldığında, el çarkı odak ayarlamak üzere yapılandırılır ve yaratıcı çekimler oluşturmak için gerçek zamanlı olarak yüksek hassasiyetli odak değişiklikleri yapmanızı sağlar.
  • Anlık Sahne Geçişleri İçin PhoneGo Modu: Zhiyun Smooth 4’ün PhoneGo modu, motorların tüm potansiyelini serbest bırakmak ve aksiyon dolu çekimler yapmak için idealdir. Her hassas harekete hiçbir kareyi kaçırma konusunda endişelenmenize gerek kalmadan gecikmeksizin cevap verebilir. Daha da iyisi, çekim sonrası görüntü işlemeye gerek kalmadan muhteşem sahne geçişleri elde edilebilir.
  • Time Lapse Uzmanı: Zhiyun Smooth 4, gelişmiş çekim tekniklerinin tümünü destekler. Timelapse, hareketli timelapse ve motionlapse gibi çekimler yapabilir, hayatları kaydedebilir ve zamanın akışı sanatını görüntüleyebilir.
  • Konu Takibi: Smooth 4, insan yüzleri dahil pek çok nesneyi yüksek hassasiyetle takip edebilir. İzlemek istediğiniz nesneyi ekran üzerinde seçip, dikkatinizi çekimin diğer alanlarına yöneltebilirsiniz. Çekim yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı… Uzun Süreli Kullanım İçin
  • İki Yönlü Şarj:Zhiyun Smooth 4, seyahat vlogları gibi yoğun çekim süresi ve kısıtlı şarj imkanı olan durumlarda 12 saatlik pil ömrüyle sizi yarı yolda bırakmaz.
  • Ne kadar güç kaldığını kolaylıkla takip edebilmeniz için bir pil göstergesine de sahiptir. Sabitleyici çekim sırasında telefonunuzu doğrudan şarj edebilir ve ikinci bir bağlantı portu sayesinde aynı anda harici bir güç kaynağından beslenebilir. Böylece pil konusunda endişelenmenize gerek olmadan bütün gün video çekebilirsiniz. Her Zaman Güçlü Ve Tüm Telefonlarla Uyumlu:Zhiyun Smooth 4’ün motor gücü her boyuttaki telefonlar ile uyumlu olmasını sağlayacak kadar yüksektir. Üstelik LED ışık ve kamera lensi gibi birçok aksesuarı da destekleyebilir. Smooth 4, çok yönlülüğü ile her yerde ve her koşulda tüm telefonlar ile maksimum performans sunar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ZHIYUN Smooth 4 Gimble” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir