Zhiyun-Tech CRANE 2S PRO Kit 

5.000,00

Zhiyun-Tech CRANE 2S PRO Kit 

 

Fiyatlar Günlük Ücretidir.

Açıklama

Zhiyun-Tech CRANE 2S PRO Kit 

Farklı iş görevlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, kameramanların sürekli olarak farklı kameralar arasında geçiş yapması gerekir ve Crane 2S Pro, bu zorluğun üstesinden gelmeye hazırdır. Motor kontrol algoritmaları ve motor gücünde son derece optimize edilmiş Zhiyun Crane 2S, BMPCC 6K, Panasonic S1H, Canon EOS 1DX Mark II, Nikon D850 gibi büyük kameraları tam bir kolaylıkla yönetir. Bundan daha fazlası, üzerine birden fazla aksesuar da monte edebilirsiniz.

 

Dikey Çekim Artık Daha Kolay

Mobil trafik üstünlük kazandıkça, videografların dikey içerikle ilgili daha fazla iş talebi alacağı öngörülebilir. CRANE 2S, yüksek kaliteli dikey çekim için standart olarak dikey hızlı çıkarma bağlantısı ve bir güvenlik düğmesi ile birlikte gelir. Yaratıcı adaptasyon için gimbal üzerinde birden fazla montaj noktası mevcuttur. Kameranın sürgüler ve tripodlar gibi farklı cihazlar arasında geçiş yapması için hızlı çıkarma plakasının arkasında bir 1/4 ‘vida deliği; Taçlı iki 1/4’ vida deliği dişli ve bir 3/8 ‘vida deliği mevcuttur.

Dijital Odak Kontrolü

Gimbal üzerindeki yerleşik odak tekerleği aracılığıyla dijital odak kontrolünü destekler. Ek olarak, odak tekerleğinin dönüş sönümlemesi, kameramanların odak çekimlerine yönelik geliştirildi.

Mekanik Odak Kontrolü

Zhiyun Crane 2S, yalnızca yükleme performansı açısından değil, aynı zamanda film sınıfı odak kontrol yeteneği ile de sınırları zorluyor. Yükseltilmiş yerleşik odak tekerleği ve ultra düşük gecikme ve yüksek hassasiyete sahip odak motorları ile hiçbir belirleyici çekimi asla kaçırmayacaksınız.

Her Şeye Odaklanın

TransMount Görüntü İletim Sistemi ile birlikte, odak çekiciler, çekimleri canlı izlerken odaklama ve yakınlaştırma yapabilecek. Dahası, gerekirse gimbal parametrelerini ve modlarını da değiştirebilecekler.

Verimliliğinizi Artırmak için Daha Büyük Ekran

Yeni 0,96′ OLED ekran daha büyük bir görüş sunuyor. Bu ekranla, saniyeler içinde tüm menüyü gezebilecek ve farklı modlar arasında hızlıca geçiş yapabileceksiniz.

Eksen Kilitleme Mekanizması 2.0

Yükseltilmiş eksen kilitleme mekanizması 2.0, seyahat veya depolama sırasında gimbalin sıfır salınımını garanti eden iki fazlı bir kilitleme tasarımına sahiptir.

Maksimum Çalışma Süresi için Çıkarılabilir Piller

CRANE 2S, 12 saatlik çalışma süresi sunan 3 adet çıkarılabilir 18650 Li-ion pil ile donatılmıştır. Zaman gerektiren görevler için kameramanlar gimbalın çalışma süresini yedek pillerle kolayca uzatabilir.

Yumuşak Harekete Merhaba Deyin

Temelden gelişmişe kadar altı gimbal modunun hepsine CRANE 2S’de kolayca erişilebilir. Pan İzleme, Kilitleme, Takip, Tam Aralık POV, Vorteks, Git modu.

Timelapse’dan Daha Fazlası

Panorama, Timelapse, Motionlapse ve Long Exposure Timelapse gibi gelişmiş sinematik özellikler CRANE 2S ile kolayca elde edilebilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Zhiyun-Tech CRANE 2S PRO Kit ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir